Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/thetiger/roszada/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Menu Serwisu


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/thetiger/roszada/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Sekcja piłki nożnej


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/thetiger/roszada/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Logowanie



Strona Główna >> Terminarz rozgrywek
Terminarz rozgrywek ligi.



Liga: RADOM E1 ORLIK GRUPA V (2004) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Stanik   
Poniedziałek, 01 Wrzesień 2014 18:32

* UKS "ROSZADA" RADOM

 

 RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 06-07.09.2014

1. Warka - Broń Radom I 

2. ROSZADA - Akcja I Jastrzębia   06.09.2014 godz. 11.00 Orlik PSP nr 21 ul. Trojańska 5

3. Legion Głowaczów - Energia Kozienice II

 

Kolejka 2 w dniach 13-14.09.2014

4. Broń Radom I - Energia Kozienice II

5. Akcja I Jastrzębia - Legion Głowaczów

6. Warka - ROSZADA

 

Kolejka 3 w dniach 17.09.2014

7. ROSZADA - Broń Radom I   17.09.2014 godz. 17.00 Orlik PSP nr 21

8. Legion Głowaczów - Warka

9. Energia Kozienice II - Akcja I Jastrzębia

 

Kolejka 4 w dniach 20-21.09.2014

10. Broń Radom I - Akcja I Jastrzębia

11. Warka - Energia Kozienice II

12. ROSZADA - Legion Głowaczów   20.09.2014 godz. 11.00 Orlik PSP nr 21

 

Kolejka 5 w dniach 27-28.09.2014

13. Legion Głowaczów - Broń Radom I

14. Energia Kozienice II - ROSZADA

15. Akcja I Jastrzębia - Warka

 

Kolejka 6 w dniach 04-05.10.2014

16. Broń Radom I - Warka

17. Akcja I Jastrzębia - ROSZADA

18. Energia Kozienice II - Legion Głowaczów

 

Kolejka 7 w dniach 11-12.10.2014

19. Energia Kozienice II - Broń Radom I

20. Legion Głowaczów - Akcja I Jastrzębia

21. ROSZADA - Warka   11.10.2014 godz. 11.00 Orlik PSP nr 21

 

Kolejka 8 w dniach 18-19.10.2014

22. Broń Radom I - ROSZADA

23. Warka - Legion Głowaczów

24. Akcja I Jastrzębia - Energia Kozienice II

 

Kolejka 9 w dniach 25-26.10.2014

25. Akcja I Jastrzębia - Broń Radom I

26. Energia Kozienice II - Warka

27. Legion Głowaczów - ROSZADA

 

Kolejka 10 w dniach 08-09.11.2014

28. Broń Radom I - Legion Głowaczów

29. ROSZADA - Energia Kozienice II   08.11.2014 godz. 11.00 Orlik PSP nr 21

30. Warka - Akcja I Jastrzębia

Zmieniony: Poniedziałek, 01 Wrzesień 2014 19:39
 


Reklama

Info o stronie

Użytkowników : 245
Pozycje : 45
Odsłon : 94495

Akademia Szachowa Marka Niedźwieckiego


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/thetiger/roszada/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Nasi partnerzy


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/thetiger/roszada/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99